Web Analysis

Web Analysis
Web Analysis צור קשר

מה זה בעצם Web Analysis?

Web Analysis, או ווב אנליטיקס, הוא שם כולל למגוון מערכות ניתוח וניטור סטטיסטיות קיימות, המאפשרות לבעלי אתרים לנתח את התנועה באתר האינטרנט, את כמות המבקרים החדשים מדי יום, זמן השהייה של הגולשים באתר, העמודים הפניימים באתר בהם גולשים יותר ואף המקורות החיצוניים מהם מגיעים הגולשים השונים לאתר (החל ממנועי חיפוש וקידום ממומן, דרך רשתות חברתיות, אתרים אחרים וכן הלאה). כמו כן, ווב אנליטיקס הוא כלי המאפשר קבלת נתונים מפורטים וספציפיים על הגולשים כגון מדינה ועיר בה הם מתגוררים או מאיזה מכשיר הם גולשים (יצרן, מודל ואפילו מערכת הפעלה).

יתרונות Web Analysis

שימוש נכון במערכות Web Analytics וניתוח יעיל של הנתונים, יעניק פרספקטיבה רחבה ומדויקת אודות האתר ויעזור לנו לאתר חלקים הדורשים טיפול. מומחי הווב אנליטיקס שלנו ב-dooble digital marketing יזהו נקודות כשל באתר שמביאות לאחוז הנטישה (Bounce Rate) גבוה יותר, יבינו את הרכב קהל היעד, ידעו איזה תוכן פרסומי משך יותר תנועה לאתר, יזהו מגמות שוק וטרנדים ויצרו קמפיינים ייעודיים, ידעו איזה תוכן הכי מעניין את הגולשים ומה מסורבל באתר ודורש שיפור. בעזרת נתונים אלו ניתן לכוון את משאבי הקידום והשיווק אל הערוצים הרלוונטיים. לדוגמא, נדע האם האתר מקבל מספיק תנועה ממנועי חיפוש או שכדאי להשקיע חלק גדול יותר מתקציב השיווק לקידום ממומן ב-Google Adword?

חשוב להבין כי ניתוח הממצאים והסקת מסקנות יעזרו לנו לתכנן את פעילות האתר ולמשוך גולשים נוספים, לדאוג שהם יבצעו את הפעולות שאנו מכוונים אליהם ולממש את המטרות המוגדרות על בסיס עובדות ונתונים מדויקים. במילים אחרות, נוכל לבנות אסטרטגיה שיווקית חכמה וממוקדת יותר, לשפר את חווית המשתמש ולהביא למיקסום רווחים.

Web Analysis מבית dooble

מערכות ווב אנליטיקס הן מגוונות ומתוחכמות. כדי להפיק תובנות משמעותיות, נדרשת הכרה של כל המערכת על בוריה ומכאן עולה חשיבותו של ניתוח נתונים על ידי גורמים מקצועיים ומומחים בתחום. האנליסטים המקצועיים שלנו בעלי ניסיון רב בווב אנליטיקס וביכולתם לספק תשובות מדויקות ומפורטות אודות הפעילות המתרחשת באתרכם. אנחנו נמקסם את הפוטנציאל של האתר, נשפר את הקיים ונביא למימוש יעדים אופטימלי. הפעולות שלנו יאפשרו לכם לצמצם השקעה ויחד עם זאת להניב תוצאות טובות יותר ומהר יותר. אנו מעניקים ניטור רציף ומתמשך, מעקב שוטף אחר נתונים וניתוח מדוקדק ואיכותי, וכמובן אופטימיזציה של האתר עד הגעה ליעילות מקסימלית ושמירה על מצב זה.

רוצה להתקדם? צור קשר

עוד על Web Analysis

מדידת המרות, המדד שלך להצלחה (או כישלון)

בין אם היעדים הם יצירת לידים, מכירות, יצירת נוכחות או חיזוק מותג, הגדרת המרות צריכה להיות חופפת ליעדים של העסק.

מדידת טלפונים - דע מאיפה מתקשרים אליך?

כידוע הלקוח הישראלי מעדיף ליצור קשר טלפוני עם העסק על פני שליחת פרטים בטופס מקוון.

Google Analytics

Google Analytics הוא כלי רב עוצמה המאפשר לכל בעל אתר לנתח את תנועת המבקרים באתר שלו באמצעות גרפים פשוטים המוצגים על גבי המסך

תיוג קישורים

מאיפה הגיעו אלינו? מאיזה עמוד בדיוק? כמה אנשים לחצו על הקישור/באנר/מודעה שלנו באתר אחר?