פרסום ב Waze

פרסום ב Waze
פרסום ב Waze צור קשר

פרסום על הדרך אבל לא במקרה

אפליקציית הניווט הישראלית, Waze, מוכרת לכולנו בתור זו שחוללה מהפכה עולמית בשוק מכשירי ה-GPS, או כזו שנמכרה לאחרונה לגוגל במיליארד דולר. באופן כללי, רובנו משתמשים ב-Waze בסמארטפונים שלנו ומליונים של אנשים עושים שימוש יומיומי בתוכנה. על אף ש-Waze היא אפליקציית ניווט, היא אינה מסתכמת בכך וכיום מלבד מתן מידע רלוונטי אודות מפות ומצב התנועה בכביש, היא מאפשרת לנצל את האינטראקציה עם הנהגים כדי להגדיל את חשיפת העסק שלכם ללקוחות פוטנציאליים וכתוצאה מכך גם את המכירות. Waze הפך לדרך מקורית ומצליחה להגיע ללקוחות חדשים שנמצאים בקרבת מקום וליצור תנועה חדשה ואפקטיבית לעסק שלכם.

למי זה מתאים?

פרסום ב-Waze יתאים לכל עסק שרוצה להיות נוכח על המפה. Waze מאפשרת למפרסמים  לאותת לנהגים וללקוחות הפוטנציאליים באזור ולהזמין אותם להגיע לבקר בחנות או במשרד שלכם. הנהגים נחשפים ברב שעות היממה להנחיות התוכנה כאשר הם בדרכם לעבודה, למקומות הבילוי ואף לבתיהם. בין מליוני המשתמשים מתחבאים גם הלקוחות הפוטנציאליים שלכם, שחולפים מדי יום ליד המיקום הגיאוגרפי של העסק שלכם ולא תמיד יודעים שהוא קיים. אפשרויות הפרסום שמציעה האפליקציה מאפשרים לנהגים להיחשף לבתי עסק על הדרך, ואף להתקשר או לנווט לעבר בית העסק המפרסם. מכאן עולה החשיבות שבמסר חזק ומעניין שמושך תשומת לב.

איך זה עובד? / מה האפשרויות?

הפרסום ב-Waze נעשה במספר אופנים:

  • הוספת נקודת סימון במפות הדרכים ("סיכה") - כאשר משתמשי האפליקציה יחלפו ליד הנקודה שסימנתי, יופיע לפניהם אייקון המסמן את מיקום העסק שלכם.
  • הוספת לוגו של העסק לתוצאות החיפוש.
  • הוספת באנר פרסומי לרכבים החולפים בסביבת העסק שלכם המציג את לוגו העסק שלכם, שם העסק, סלוגן ואפילו מידע נוסף כמו אתר האינטרנט של החברה, טלפון ושעות הפעילות.
  • שיפור הדירוג של העסק שלכם בתוצאות החיפוש.
  • פרסום Take Over המאפשר לכם להשתלט על מסך המשתמשים כאשר הרכב שלהם נמצא במצב עצירה בטווח של חמישה קילומטרים מהעסק שלכם (מאפשר להסב את תשומת לבם של הנהגים למבצעים, חידושים ופעילויות עסקיות שונות).

חשוב לציין כי גם אם ישנם כמה מפרסמים הפועלים באותו איזור גיאוגרפי ובתחומים זהים / מקבילים - המחיר שמשלמים עבור מודעה אינו משפיע על כמות החשיפה, משום שמנוע הפרסום של Waze מציג את המפרסמים ברוטציה שווה, מה שמאפשר לעסקים קטנים להנות מחשיפה מקבילה לחברות גדולות המשקיעות הון עתק בפרסום.

רוצה להתקדם? צור קשר