גוגל משנה את העיצוב של גוגל פלוס

19 נובמבר 2015

גוגל הודיעה על שינוי עיצובי בגוגל פלוס הנובע מכך שהשירותים הכי פופולאריים ברשת החברתית הם דווקא אוספים וקהילות, עם 1.2 מצטרפים חדשים לקהילות בכל יום וקצב הצטרפות גבוה אפילו יותר עבור האוספים.  לדוגמה, בין הקהילות והאוספים הפופולאריים ביותר אפשר למצוא קהילה של מכורים לכל מה שאינו בדיוני (החל מעיתונות ועד לסרטים דוקומנטריים) או אוסף של מתקן שעונים עתיקים אליו נרשמו כבר 40,000 איש. (ואם רוצים ללכת ממש לתחום הביזארי, יש גם אוסף של חתולים זומבים).

 העיצוב החדש של גוגל פלוס שם את הקהילות והאוספים במרכז ומאפשר להגיע אליהם בקלות מתפריט הגישה בצד ימין (בעברית). כעת החוויה של גוגל פלוס היא הרבה יותר ממוקדת נושאים והרבה פחות "פייסבוקית". כמו כן, היא נראית זהה על גבי כל המכשירים השונים ובכך מספקת למשתמשים גלישה עקבית יותר ללא קשר למכשיר ממנו הם גולשים.

כמו כן, זוהי מעין הכרזה של גוגל על כך שלמרות כל התחזיות הפסימיות, היא ממש לא מתכוונת לסגור את גוגל פלוס ולמרות שהיא ניתקה את חשבון הפלוס של משתמשי גוגל משאר אתריה (כמו למשל יו-טיוב), היא פשוט עשתה זאת על מנת לספק לגולשים חוויה מוצלחת וממוקדת יותר (או זה לפחות מה שהיא רוצה שנחשוב).

על מנת ליהנות מהגרסה החדשה של גוגל פלוס, יש צורך לבצע כניסה דרך גרסת הווב.  

גוגל משנה את העיצוב של גוגל פלוס

גוגל פלוס
רוצה להתקדם? צור קשר