פרסום ב Linkedin

פרסום ב Linkedin
פרסום ב Linkedin צור קשר

פרסום ממוקד ברשת Linkedin

לינקדאין היא רשת חברתית ייחודית המהווה תשתית אינטרנטית לניצול יעיל של רשת קשרים מורחבים. לינקדאין מתמקדת במגזר העסקי, בשוק מחפשי העבודה ובנטוורקינג, ומשפרת פלאים את יכולת ההפצה וההגעה הן לאנשים פרטיים והן לחברות בתחומים שונים. ייחודה של לינקדאין בא לידי ביטוי בכך שהיא בעלת יכולת גבוהה לפילוח ודיוק ללקוחות הקצה באמצעות הקשרים החברתיים. הרשת החברתית מאפשרת להגיע לקהלי יעד עסקיים ספציפיים ומדויקים, בין אם ברמת הפניה האישית ובין אם ברמת הפרסום הממומן, ולמעשה מאפשרת ליצור מעורבות גבוהה והזדמנויות עסקיות באמצעות מיקוד קבוצות תוכן המתמקדות במגוון רחב של נושאים עסקיים וחברתיים.

למי זה מתאים?

פרסום בלינקדאין מתאים לחברות ולעסקים שפועלים בזירה הישראלית והבינלאומית ומעוניינים להגיע לקהל יעד מפולח וממוקד מאוד. לדוגמא, עובדי הייטק בתחום ספציפי, מהנדסים, רופאים, עיתונאים, יזמים או כל קהל יעד מוגדר אחר. קמפיין ממומן בליקנדאין מהווה כלי עסקי יעיל ושימושי לייצור כמות גדולה של לידים איכותיים ביותר, משום שהוא מאפשר לכם כמפרסמים להציג מודעות פרסום אך ורק לקהל היעד שלכם לפי פילוח מטורגט היטב. בלחיצה מהירה תוכלו לעדכן את קהל היעד הממוקד שנוצר במוצר חדש, פוסט חדש או שירות חדש באתר האינטרנט שלכם. כל אדם או עסק שרוצה להציג את הפעילות שלו לאנשי המקצוע בתחומם או בתחומים משיקים וליצור שיתופי פעולה והזדמנויות עסקיות - ליקנדאין היא המקום בשבילו.

איך זה עובד? / מה האפשרויות?

פרסום מודעות ממומנות בליקנדאין עובד כמו ברוב פלטפורמות הפרסום המקוון הקיימות דוגמת גוגל ופייסבוק. בניגוד לגוגל ולפייסבוק לינקדאין היא פלטפורמת פרסום B2B (עסק לעסק) מובהקת שכן הטרגוט מתבצע ע"י המקצוע (Job Title), החברה וכן הלאה. בנוסף, ניתן ליצור דרך ליקנדאין רשימת דיוור אשר גם היא מתנהלת לפי סיווג וקהלי יעד. חשוב להבין כי כמו בכל תחום שיווקי אחר, גם טרם פתיחת חשבון ופרסום בלינקדאין יש לבצע תכנון ממוקד, להגדיר את המטרה ומה בעצם רוצים להשיג - החל משיווק לעסק או לחברה, יצירת לידים והגדלת מכירות, מינוף, פעילות יחסי ציבור וכן הלאה.

השירותים של dooble digital marketing

למי שאינו מכיר את הרשת על מורכבויותיה השונות, פרסום בלינקדאין עלול להיות מסובך למדי דווקא בגלל שמדובר בפלטפורמה נישתית יותר. בדיוק מסיבה זו, יש צורך באפיון מקדים, הקמת פרופילים נכונה וניהול מקצועי אשר יאפשרו לכם לנצל את יתרונותיה של לינקדאין באופן הטוב ביותר.

רוצה להתקדם? צור קשר