פרסום ב AdRoll

פרסום ב AdRoll
פרסום ב AdRoll צור קשר

רימרקטינג זה לא רק גוגל או פייסבוק

אדרול (Adroll) היא מערכת לשיווק מחדש אשר עוזרת לכם להפוך את מי שכבר ביקר לאתר שלכם ללקוח: מרגע שלקוח פוטנציאלי עוזב את האתר שלכם, באפשרותכם להציג לו מודעה מותאמת אישית שתופיע כאשר הוא גולש באתרים אחרים במכשירים שונים.

בנוסף לזיהוי של לקוחות חוזרים, המערכת יכולה להציג מודעות לקהלים דומים על סמך הפרופילים החברתיים שלהם ואתרים של מפרסמים אחרים בהם הם ביקרו.

מהם ההבדלים המרכזיים בין Adroll למערכות פרסום אחרות כגון Adwords או הפרסום הממומן של פייסבוק?

בעוד התאמת הקהלים הדומים באדוורדס ופייסבוק מתבססת בעיקר על נתונים מתוך רשת המשתמשים הפנימית, Adroll  מתבססת על מאגר בשם Intentmap  שהוא הרבה יותר גדול ולכן גם מציע מיקוד טוב יותר בחלק נכבד מן המקרים.

בנוסף לכך, המערכת לומדת תוך כדי תנועה בעזרת לימוד מכונה ולכן נחסך מהמפרסם הצורך להתאים את קהל היעד כל פעם מחדש.

כמו כן, Adroll מאפשרת לפרסם תעשיות מסוימות באופן פחות הדוק כמו אתרי הימורים מסוימים. יחד עם זאת, חשוב להדגיש שהמודעות עדיין צריכות להיות מותאמות לחוקים המקומיים ולרגולציה הפנימית של כל תעשיה

המערכת מספקת יתרונות משמעותיים גם בתחום המסחר המקוון (איקומרס) ומאפשרת לרדוף אחר גולשים שנטשו את תהליך הרכישה עם דיוור ישיר למייל בעלויות נמוכות יחסית למערכות דיוור אחרות‎

למי הפרסום מתאים?

הפרסום באדרול מתאים לכל סוגי העסקים: קמעונאים (Retail), עסקים קטנים ועסקים המספקים שירותים לעסקים אחרים (B2B). בשל כך, יש למערכת כמה יכולות מיוחדות כגון התממשקות מול מערכת (CRM Marketo,Hubspot), חילוץ של מוצרים מתוך אתרי מסחר אלקטרוני למטרות הצגתם במודעות וממשק למתכנתים (API).

כיצד אנחנו ב dooble יכולים לעזור לך?

אנחנו אחת החברות הבודדות בארץ אשר מכירה את המערכת על בוריה ויודעת כיצד למטב אותה לטובת הלקוח עם מינימום מאמץ מצדו. כמו כן, אנחנו מסוגלים לנהל את תקציב השיווק באופן אפקטיבי וכך להגיע לכמה שיותר חשיפות, קליקים והמרות עבור הכסף שלך.

רוצה להתקדם? צור קשר