פרסום בפייסבוק

פרסום בפייסבוק
פרסום בפייסבוק צור קשר

פייסבוק היא הרשת החברתית הגדולה ביותר עם מאות מליוני גולשים ברחבי העולם ולכן היא פלטפורמה פרסומית אדירה. ​אנחנו מכירים את שיטות הפרסום וההגבלות ברשתות החברתיות​, ויודעים מה נדרש כדי לנהל קמפיין טוב ולהגיע לקהל היעד הרצוי.

1
פילוח קהלים

פילוח קהלים

רשת הפייסבוק מונה כיום למעלה ממיליארד משתמשים ברחבי העולם, ומליוני משתמשים פעילים רק בישראל. לכן, כשמקימים קמפיין פרסומי בפייסבוק קהל היעד לא יכול להיות "כולם", אלא להיות מוגדר וספציפי יותר. מלבד הגדרת מטרות הקמפיין ומיקום המודעות הרצויות, הפרמטר החשוב ביותר לפרסום בפייסבוק הוא פילוח הקהל. הצוות המקצועי שלנו ב-dooble digital marketing ידע לפלח את קהל היעד המדויק לעסק שלכם, על פי נתונים של גיל, מגדר, מיקום, שפה ואף הרגלים ותחומי עניין משותפים - על מנת שהמודעה שלכם תגיע לגולשים בעלי הפונטציאל הגבוה ביותר להפוך ללקוחות שלכם. פרסום ממוקד על פי פילוח קהלים בפייסבוק הוא פרסום יעיל יותר מרשתות אחרות לפרסום באנרים והוא בעל אחוזי דיוק גבוהים.

2
קריאיטיב ובניה

קריאיטיב ובניה

לפני שנשקיע כסף בפרסום בפייסבוק, עלינו להגדיר היטב את מטרות הפרסום ואת יעדי הקמפיין ולהבין מה  אנחנו רוצים להשיג. פייסבוק כיום מציע שלל אופציות פרסומיות למטרות שונות - פרסום להגדלת מספר הלייקים בעמוד, יצירת מעורבות בפוסטים, קליקים או לידים לאתר שלכם, התקנה או שימוש באפליקציית מובייל, קידום אירועים והצעות וכן הלאה. לכן, בניית קמפיין ללא ידע מקצועי והבנת התשתית של הרשת החברתית עלולה להוות כישלון ובזבוז זמן וכסף. אנחנו ב-dooble digital marketing מכירים היטב את ממשקי הפרסום של פייסבוק, לכן בין אם תרצו להגדיל מכירות בחנות האינטרנטית שלכם, לגרום לחשיפה נרחבת למותג שלכם או  לקבל פניות - אנחנו נדע איך לעשות את זה הכי נכון והכי יעיל שאפשר.

3
ניהול שוטף

ניהול שוטף

פרסום אפקטיבי בפייסבוק דורש זמן, עקביות וסבלנות ומעל הכל מצריך ניהול מקצועי. ב dooble digital marketing הניהול השוטף של קמפיין פרסום בפייסבוק מתבצע בכמה רמות, ע"מ לייצר את התוצאות הרצויות אנו מבצעים אופטימזצייה מתמדת לקהל, לקריאטיב, לשיטות התמחור ועוד. אנו משתמשים במגוון כלים להבנת הקהל, ניתוח הפעילות ורמת המיקוד, ועובדים באופן עקבי במטרה לשפר את יעילות הקמפיין השגת המטרות ומציאת קהלים רלוונטים חדשים.

רוצה להתקדם? צור קשר

עוד על פרסום בפייסבוק

איך פותחים דף בפייסבוק?

פתיחת דף בפייסבוק אינה משימה מסובכת במיוחד והיא מאפשרת לבעלי עסקים או משווקים להציג את עצמם ברשת החברתית

10 טיפים לניהול קמפיין יעיל בפייסבוק

ניהול קמפיין בפייסבוק באופן מוצלח דורש לשלב בין מתודות שיווקיות קלאסיות

המדריך השלם לשיווק בפייסבוק

הפופולאריות של פייסבוק בקרב בעלי עסקים שרוצים להגיע לקהל שלהם ממשיכה לעלות ואיתה אפשרויות הפרסום הרבות. למד איך העסק שלך יכול להצליח בפייסבוק במאמר הבא.

איך לבנות קמפיין מוצלח בפייסבוק

רוצה להתחיל לפרסם בפייסבוק ולא בטוח איך? להלן מדריך קטן לעולם גדול

הטיפים הכי טובים לפרסום בפייסבוק בשנת 2017

איך לפרסם באופן יעיל ונכון בפייסבוק? פוסט אורח מאת אור ממן