פרסום בגוגל / Google Ads

פרסום בגוגל / Google Ads
פרסום בגוגל / Google Ads צור קשר

הגדר לנו יעדים ותקציב, אנחנו נטפל בשאר! פרסום ממומן ב-Google Ads הינו כלי אפקטיבי ביותר להשגת יעדים כגון חשיפה, חיזוק מותג, גיוס לקוחות חדשים והגדלת המכירות באתר.

1
פרסום מתחיל במחקר

פרסום מתחיל במחקר

הצעד הראשון והחשוב ביותר לפרסום יעיל מתחיל בעבודת הכנה מקצועית ומחקר מעמיק אודות מאפייני הלקוח, קהל היעד ומטרות הפרסום והשיווק. הידע, המקצועיות והניסיון שצברנו לאורך השנים, הפכו אותנו ב-dooble למומחים במחקר מקדים ובפיתוח אסטרטגיות ייחודיות לניהול קמפיינים ממומנים. כאשר בוחרים בפרסום בגוגל אדוורדס, יש לוודא שהחשבון יתנהל באופן אפקטיבי כדי שההשקעה הכלכלית תשתלם.

טרם מתחילים קמפיין ממומן בגוגל, יש לבחור את מילות המפתח הנכונות והרלוונטיות לשוק שלכם ולהבין את הלקוחות כמכלול. אנחנו נבין מהי התשתית המתאימה עבורכם, נחקור את הביטויים הרלוונטיים לקידום ובעזרת המידע הזה נייעל את אסטרטגיית הפרסום של המוצר או השירות שלכם. התוצאה? - אתם תזכו בחשיפה מקסימאלית לקהל היעד הרלוונטי תוך ניצול אופטימלי של התקציב ועמידה ביעדי הפרסום.

2
אסטרטגיית פרסום

אסטרטגיית פרסום

פרסום בגוגל אדוורדס מבוסס על שיטת PPC (תשלום עבור קליק). כיום, הממשק של Google Ads פורס בפני לקוחותיו מגוון אסטרטגיות תמחור גמישות לייעול ניהול הקמפיין.
סוגי התמחור השונים וייעודם עשויים להיות מבלבלים. החל מאסטרטגיית אופטימיזציית מחיר לקליק, דרך תמחור לפי מיקום בתוצאות החיפוש, תמחור לפי מחיר יעד (CPA), תמחור לפי מקסימום קליקים ועד תמחור בדגש על החזר הוצאות פרסום (ROAS) - שיטת התשלום לפי קליקים מעולם לא היתה מתקדמת ומורכבת יותר. אנחנו ב-dooble נדע להתאים את אסטרטגיית התמחור הנכונה ליעדי הקמפיין שלכם בגוגל, אשר תשיג לכם מספר המרות גבוה בעלות הנמוכה ביותר, תוך מתן דגש על תנועה איכותית ורלוונטית לאתר שלכם.

3
אפיון ובניית קמפיינים

אפיון ובניית קמפיינים

אפיון מהווה מרכיב נוסף בהצלחתו של קמפיין. האפיון נועד לוודא שהמודעה שלכם תוצג במיקום הנכון, בזמן הנכון לגולש הנכון. בעזרת אפיון נכון של קמפיין ניתן להתמקד ולהגדיר את קהל היעד שלכם לפי מיקום גיאוגרפי, שפה, מין, חתך גילאים, ואף להגדיר את השעות והימים בשבוע בהם תתפרסם המודעה. אפיון נכון ומיקוד טוב יאפשרו להגדיל את אחוזי ההמרה ולהפוך מבקרים ללקוחות. המחיר המינימלי לקליק נקבע על ידי גוגל בהתאם לציון האיכות של החשבון, הקמפיין, קבוצת המודעות, המודעות עצמן וכמובן הביטוי המחופש.  הצוות המקצועי שלנו ב-dooble ידע לבנות את הקמפיין בצורה האפקטיבית ביותר על מנת למקסם את ההחזר על ההשקעה ולעמוד ביעדי הקמפיין.

4
ניהול תקציב הפרסום בגוגל

ניהול תקציב הפרסום בגוגל

ניהול קמפיין ממומן משמעו מעקב ואופטימיזציה שוטפים לצורך שיפור יעילות הפרסום בגוגל אדוורדס. אנו משתמשים במגוון כלי מעקב וסטטיסטיקה המאפשרים לנו למדוד את האפקטיביות של הקמפיין הפרסומי ולקבל תמונה אובייקטיבית של ביצועי הקמפיין. בעזרת ניתוח הנתונים ותהליכי הסקת מסקנות נבצע לקמפיין הפרסומי אופטימיזציה, על מנת למקסם את תוצאותיו ולייעל אותו באופן עקבי. אנחנו ב-dooble מכירים היטב את מערכות הניהול והאופטימיזציה המתקדמות ביותר בשוק ואת המערכות של גוגל אדוורדס בפרט. ניסיוננו מאפשר ניהול קמפיין ממומן בצורה מקצועית ויעילה כך שנגיע תוך זמן קצר לקהל הנכון, בזמן הנכון ועם המודעה הפרסומית הנכונה שתהפוך את קהל הגולשים ללקוחות.

רוצה להתקדם? צור קשר

עוד על פרסום בגוגל / Google Ads

12 טעויות ששורפות לך כסף בפרסום בגוגל

ריכזנו עבורך רשימה של הטעויות הנפוצות (והבזבזניות ביותר) ואיך להמנע מהם.

12 דרכים שונות לפרסום בגוגל

גוגל אדוורדס מספקת אפשרויות פרסום רבות המאפשרות השגתן של מטרות עסקיות מגוונות. במאמר 12 דרכים שונות לפרסום בגוגל הבאנו לכם טעימה מהאפשרויות של AdWords.

8 טעויות נפוצות בדפי נחיתה ואיך תוכלו להימנע מהן

למרות התנועה הממוקדת, דף הנחיתה לא מצליח לייצר לכם מספיק לידים. ככל הנראה גם בדף הנחיתה שלכם נפלו חלק מהטעויות הנפוצות ביותר

גוגל אדוורדס מאז ועד היום

מערכת הפרסום הממומן של גוגל הנקראת Google AdWords מובילה את עולם הפרסום בדיגיטל. קרא אודות ההתפתחות והשינויים לאורך השנים.

גוגל שופינג / Google Shopping

פלטפורמת הפרסום לחנויות וירטואליות הגיעה סוף סוף לישראל! מה זה גוגל שופינג ואיך מפרסמים בו?

רשימות רימרקטינג מההתחלה

למה כדאי להתחיל לצבור רשימות רימרקטינג מהפעם הראשונה של הטמעת קוד אנליטיקס באתר.

המדריך המלא למילות מפתח שליליות באדוורדס

מושגי חיפוש שליליים הם חיוניים לכל מסע פרסום בגוגל. הרעיון העומד מאחורי מילות מפתח שליליות

אז איך עובד Remarketing?

מודעות רימרקטינג אלו הן מודעות תמונה, טקסט, באנר או וידאו המוצגות ברשת התוכן של גוגל

ניהול פרסום בגוגל

גוגל אדוורדס הינה פלטפורמת הפרסום הדיגיטלי המובילה בעולם, מה זה אומר לנהל קמפיין פרסום בגוגל ולמי זה מתאים?